Z najnowszymi wiadomościami z Bitpandy platforma zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie wśród najlepszych sposobów natychmiastowego zakupu Bitcoin z kartą kredytową. Krótko mówiąc – zmodernizowali backend, aby zbliżyć się do funkcjonalności PayPal.

Możesz teraz wysyłać kryptograficzne płatności do innych użytkowników Bitpandy, używając ich adresu e-mail jako ID, podczas gdy ich konto otrzymuje unikalne portfele utworzone dla każdej płatności.

Płatności te będą miały 0 opłat (nawet bez opłat górniczych) i będą działać nawet jeśli wiadomość e-mail nie ma jeszcze konta Bitpanda z nim powiązane.

Natychmiastowego zakupu Bitcoin Code z kartą

Dzięki tym wszystkim działaniom, które mają na celu rozwój, starają się być dobrym miejscem do kupowania Bitcoin. Obniżyli opłaty do bardzo niskich – 1,49% za zakup Bitcoin i 1,29% za jego sprzedaż. Po zarejestrowaniu się i zweryfikowaniu zakupy kartą kredytową będą https://www.onlinebetrug.net/pl/bitcoin-code/ natychmiastowe, Bitcoin Code więc upewnij się, że jesteś już zarejestrowany na ich platformie.

Bitpanda pozwala kupić Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple i Bitcoin Cash.

Aplikacja Wirex app
Najlepszy dla: Mieszkańcy Wielkiej Brytanii, osoby poszukujące możliwości zakupu BTC, XRP lub LTC, użytkownicy kart przedpłaconych Bitcoin.
Wirex jest najlepiej działającym operatorem kart debetowych Bitcoin, który obsługuje Wielką Brytanię i UE, a jeśli chcesz natychmiast kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej lub debetowej będącej rezydentem Wielkiej Brytanii, Wirex jest najlepszą opcją.

Aby zacząć, musisz zarejestrować się w Wirex, pobrać ich aplikację i zweryfikować swoją tożsamość:

wirex kup bitcoin z kartą kredytową UK błyskawicznie

Po zakończeniu tego procesu (jest to łatwy proces, który trwa bardzo krótko) można powiązać wydane w Wielkiej Brytanii karty kredytowe lub debetowe z kontem i doładować je za pomocą karty. Gdy konto jest już obciążone fiat money (USD, EUR lub GBP), możesz przeliczyć je na Bitcoin, Ripple lub Litecoin.

Jeśli chcesz wypłacić część swojego Bitcoin do gotówki Wirex oferuje kartę przedpłaconą z funkcją kryptoback – za każdym razem, gdy spędzasz kryptoback w terminalach POS (restauracje, sklepy, bilety, transport, rezerwacje hotelowe, wypożyczalnie samochodów itp.) otrzymasz 0,5% kwoty wydanej na swoje konto. Rozważ tę opcję, aby wydać Bitcoin i zapisać.

>>> Odwiedź Wirex <<<<> Odwiedź Cex.io <<<.

Coinmama
Coinmama umożliwia natychmiastowy zakup Bitcoin za pomocą karty kredytowej i ma 5 tys. dolarów dziennego limitu zakupu, tak jak większość innych platform. Limit ten jest ustalany przez samą wizję VISA.

moneta kupić bitcoin kartą kredytową

Moninmama jest zarejestrowana na Słowacji i obsługuje o wiele więcej krajów niż Changelly czy Coinbase. Użyj go do szybkiego zakupu karty kredytowej Bitcoin. Możesz użyć go do zakupu Ether również – trzeba będzie zarejestrować konto, a następnie przejść do zakupu, więc jest to całkiem dobry sposób, aby natychmiast kupić Ethereum też.